TELEDYSKI

PROFESJONALNE NAGRYWANIE TELEDYSKU

Odpowiadamy za pełen proces produkcji teledysków od artystycznej wizji poprzez wykonanie i montaż. Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest zrozumienie artystycznego przesłania twórcy, dlatego łączymy kreatywność i indywidualne podejście, które pozwalają na wspólne wypracowanie unikalnego efektu.

Potrafimy słuchać, ale również doradzać, tak aby odpowiednio wyrazić emocje, które mają towarzyszyć w odbiorze dzieła muzycznego. Proces tworzenia teledysku jest dla nas pracą ale również wielką przyjemnością, dlatego w każdy szczegół wkładamy maksimum swoich umiejętności.

Zależy nam na podkreśleniu indywidualnego charakteru twórcy oraz jego utworu. Dlatego wspólnie dobieramy narzędzia wyrazu twórczego, dyskutujemy o charakterze, przesłaniu, dynamizmie i scenariuszu. Zależy nam na tym aby wszystkie zastosowane zabiegi artystyczne oraz wykorzystywane narzędzia wywołały w odbiorcy efekt “wow”.

Wiemy jak ważne jest podkreślenie brzmienia utworu. Jesteśmy odpowiednią ekipą aby odzwierciedlić artystyczną wizję twórcy i wspólnie stworzyć coś wyjątkowego.

NAGRYWANIE I MONTAŻ TELEDYSKÓW

Dobrze nagrany i zmontowany teledysk potrafi wzbudzić zainteresowanie fanów i przyczynić się do wzrostu popularności danego artysty. Produkcja filmowa teledysków to efekt synergii pomiędzy obrazem i dźwiękiem, dlatego tak istotne jest wyczucie klimatu utworu muzycznego. Odpowiednia oprawa filmowaporusza wyobraźnię i wzmacnia przekaz muzyczny. Dlatego dobór ekipy filmowej, ma znaczący wpływ na artystyczny wymiar dzieła muzycznego.

Nagrywanie i montaż teledysków to sztuka, która ma wzmacniać przesłanie i tworzyć spójny obraz wraz ze ścieżką dźwiękową. Dobrze nagrany videoclip stanowi dopełnienie muzyki i harmonijnie się z nią łączy. Dlatego istotne jest zadbanie o przemyślane odzwierciedlenie muzyki videoclipem.

ETAPY W PRODUKCJI VIDEOCLIPU

Po otrzymaniu gotowego utworu muzycznego wsłuchujemy się w jego brzmienie i dyskutujemy z artystą na temat form przekazu. Po dopracowaniu pomysłu na singiel budujemy wspólnie scenariusz: określamy lokalizacje, aktorów, sceny oraz fabułę utworu. W kolejnym etapie zajmujemy się produkcją i postprodukcją(montażem teledysku). Przykładamy bardzo dużą uwagę do odpowiedniej dynamiki scen, pracujemy nad przejściami pomiędzy ujęciami i wplatamy efekty specjalne na życzenie wykonawcy albumu.

Zależy nam na zbudowaniu niezapomnianego wrażenia na odbiorcy, dlatego wkładamy maksimum kreatywności i naszego know-how w produkcję każdego teledysku.

JAKI JEST KOSZT NAGRANIA TELEDYSKU

Koszt teledysku zależy od wymagań artysty i zdefiniowanego scenariusza. Możliwe jest nagranie bardzo prostego teledysku za kilkaset złotych, jak również bardziej skomplikowanego za kilkanaście i kilkadziesiąt tysięcy złotych. W zależności od liczby lokalizacji, aktorów, gadżetów, wynajętej powierzchni, potrzebnych sprzętów, efektów specjalnych cena będzie się zmieniała.

Jeżeli chcesz poznać dokładną wycenę swojego pomysłu na produkcję videoclipu odezwij się do nas, a my wycenimy twój projekt.

Zadzwoń do nas

Napisz do nas