OFERTA VIDEO

Jesteśmy doświadczonym studiem video produkcji, specjalizującym się w tworzeniu materiałów video dla firm, organizacji oraz osób indywidualnych. Współpracujemy z małymi i dużymi przedsiębiorstwami z różnych branż: od produkcyjnych, poprzez gastronomiczne, kosmetyczne, IT, marketingowe, eventowe czy szkoleniowe. Pomagamy w skutecznej promocji firm poprzez tworzenie najróżniejszych materiałów video: od filmów korporacyjnych poprzez reklamowe, wizerunkowe, relacje, czy animacje 2d. Dobieramy odpowiednie narzędzia tak aby zapewnić perfekcyjny efekt.

Na swoim koncie mamy kilkadziesiąt produkcji filmowych i kilkunastu zadowolonych klientów. Dołącz do szczęśliwej grupy i zobacz, w czym możemy ci pomóc.

FILMY WIZERUNKOWE

FILMY REKLAMOWE

TELEDYSKI

ANIMACJE 2D

REPORTAŻE I RELACJE

VIDEO MARKETING

PRODUKCJA FILMOWA, PROJEKTOWANIE PRZEKAZU VIDEO

Nasze studio filmowe składa się z operatorów / montażystów, którzy dysponują również umiejętności w zakresie animacji 2dOferujemy kompleksową obsługę produkcji filmowych od projektowania koncepcji, scenopisu, scenariusza, doboru sprzętów, realizację i montaż. W naszej ofercie znajdziesz również możliwość filmowania z drona – niezależnie czy chcesz wstawić pojedyncze kadry do filmu promocyjnego czy zrealizować dedykowany film z lotu ptaka.

Współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi fotografami, scenarzystami, marketingowcami oraz wizażystami, dlatego niezależnie od wielkości produkcji filmowej – zaproponujemy ci odpowiednie rozwiązanie.

W zależności od potrzeb naszych klientów elastycznie dopasowujemy zakres naszych działań. Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń, jak również możemy zmontować przesłany przez klienta materiał filmowy, czy ograniczyć się do realizacji produkcji filmowej gotowego pomysłu. Bardzo istotne jest dla nas dokładne poznanie oczekiwań naszych klientów i zdefiniowanie potrzeb. Dlatego współpracę rozpoczynamy od gruntownego wywiadu i ustalenia pożądanego efektu

Zdajemy sobie sprawę jak istotne w projektowaniu kampanii marketingowej jest zbudowanie atrakcyjnego, intrygującego przekazu. Tworzymy filmy, które poruszają odbiorców i stanowią doskonały element promocji firmy

JAK VIDEO PRODUKCJA MOŻE CI POMÓC?

Nakręcenie unikalnego video, które trafi do odbiorców to niezbędny element efektywnej kampanii marketingowej. W zależności od twoich założeń, video pozwoli Ci : 

  • Zwiększyć zasięg i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców
  • Przekazać informacje w przystępny sposób 
  • Zbudować świadomość marki
  • Zdobyć zaufanie i uwiarygodnić swoje działania
  • Skłonić do zakupu

Film to sposób na stworzenie spójnego i atrakcyjnego wizerunku firmy, a także droga do przystępnego przedstawienia zalet i zastosowań produktu. Dobre video przekona partnerów do współpracy, a twoich klientów do zakupu. 

Kampania marketingowa wsparta filmem promocyjnym to skuteczne narzędzie budowania wzrostu firmy.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Jesteśmy studiem video produkcji dla którego główną osią działań jest profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Wkładamy maksimum swojej wiedzy i energii w każdą produkcję filmową. Wierzymy, że jakość naszych działań jest dla nas najlepszą wizytówką. Dlatego nasi klienci mogą liczyć na naszą proaktywną postawę i pełne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich technik i narzędzi do produkcji filmowej. Zależy nam na efektach, które wypracowujemy poprzez nasze filmy, dlatego niezależnie od wielkości zlecenia wkładamy 200% energii w każdą produkcję. Cenimy sobie otwartość i płynną wymianę informacji, a nasi klienci mogą zawsze liczyć na dobrą komunikację z nami

Jeżeli chciałbyś zlecić produkcję i montaż materiału filmowego, lub dopiero zastanawiasz się nad filmem promocyjnym, odezwij się, porozmawiamy, doradzimy, zobaczymy co możemy dla ciebie zrobić. Napisz do nas!