ANIMACJE 2D

PRODUKCJA ANIMACJI 2D

Tworzymy profesjonalne animacje 2d, które pomogą twojej firmie w czytelny sposób przekazać komunikat marki. Dzięki animowanym filmom 2d twój klient lepiej zrozumie i zapamięta twój przekaz. W ten sposób zwiększysz rozpoznawalność marki i skutecznie wpłyniesz na zachowanie swojego odbiorcy. Animacje 2d mogą być umieszczone w filmach reklamowych lub stanowić odrębne video. Głównym zadaniem animacji jest dokładne zaprezentowanie odbiorcy przekazu i podkreślenie kluczowych informacji.

PROCES TWORZENIA ANIMACJI 2D

Produkcja filmów animowanych 2d rozpoczynamy od dokładnego poznania wymagań naszych klientów jak cele, grupa docelowa, stopień skomplikowania i benchmarki innych animacji, zakres prac, długość spotu, czy miejsca publikacji video. Bardzo istotne jest określenie charakteru animacji: w jakiej stylistyce powinny być stworzone grafiki oraz jak dopasować wizualizację do CI marki. Zwracamy uwagę na dokładne zdefiniowanie briefu, tak aby efekt końcowy jak najbardziej odpowiadał wyobrażeniom zleceniodawcy.

DO CZEGO WYKORZYSTAĆ ANIMACJĘ 2D

Głównym zastosowaniem animacji 2d jest przekazanie wiedzy w przystępny sposób. Film 2d jest często wykorzystywany do przedstawienia statystyk, informacji z raportów i ciekawostek, stanowiąc doskonałe narzędzie do kreowania eksperckiego wizerunku firmy. Jeżeli prowadzisz kampanię reklamową nastawioną na budowanie świadomości marki, opracowanie wybranych informacji z raportu w interaktywnej formie z pewnością zwiększy zainteresowanie Twojej grupy docelowej. Animacja 2d doskonale sprawdzi się jako content w górze lejka sprzedażowego (Tofu).

Animacje 2d są równie często wykorzystywane jako wsparcie tradycyjnych produkcji video. Ich zadaniem jest podkreślenie kluczowych informacji i naniesienie nowych, tak aby zbudować nową jakość komunikatu. Animowane infografiki niosą przekaz nawet w przypadku wyciszenia głosu na mediach społecznościowych, dlatego pozwalają na zwiększenie dotarcia do grupy odbiorców.

KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA ANIMACJI 2D

Dzięki swojej przystępnej formie animacja 2d świetnie się sprawdzi do zaprezentowania produktu i jego funkcjonalności. Jeżeli chcesz przedstawić jak coś działa – animacja 2d sprawdzi się doskonale. Większa atrakcyjność przekazu przełoży się na takie parametry jak: długość czasu spędzonej na stronie, czy stopień zapamiętania komunikatu. Dlatego explainer video to świetne narzędzie budowania zasięgu jak również polepszania konwersji. Jeżeli chcesz zbudować świadomość lub wpłynąć na decyzje zakupowe swojego klienta skorzystaj z możliwości, które daje stworzenie animacji 2d. 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas