CO ROBIMY?

Specjalizujemy się w realizacji produkcji filmowych na potrzeby internetu. Zakres naszych prac obejmuje tworzenie koncepcji, scenariusza, a także filmowanie i montaż. Tworzymy profesjonalne materiały video jak: filmy reklamowe, wizerunkowe, teledyski, korporacyjne, dokumentalne czy filmy produktowe. Dlatego niezależnie od tego czy chcesz tworzyć materiał video promujący Twoją firmę, usługę, czy też zwyczajnie opowiedzieć historię o sobie, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

SHOWREEL

ZAKRES USŁUG

KONCEPCJA

Na podstawie Twoich wymagań stworzymy koncepcję realizacji, w postaci storyboardu lub scenariusza. Najważniejsze jest dla nas dokładnie sprecyzowanie Twoich wymagań, tak aby efekt końcowy dokładnie odzwierciedlał Twoje potrzeby. Dlatego na tym etapie mocno skupiamy się zebraniu wszystkich potrzebnych informacji.

VIDEO

To ulubiona część naszej pracy, w której możemy pokazać swoje umiejętności związane z doborem odpowiednich sprzętów i technik filmowania tak aby w najlepszy sposób oddać charakter filmu. Korzystamy z nowoczesnych technik produkcji filmowej i dbamy o najwyższą jakość usług. Zajmujemy się również montażem, korektą kolorystyczną oraz efektami (animacje), czyli całym procesem postprodukcji. Dbamy o to abyś był zadowolony.

VIDEO MARKETING

Video jest najbardziej angażującą formą przekazu reklamowego, dlatego algorytm portali społecznościowych promuje formaty video. Jeżeli zależy Ci aby przygotowana przez Ciebie kampania miała odpowiedni zasięg, skorzystaj z możliwości, które niesie za sobą video marketing. Przygotowujemy wszystkie formaty reklamowe pod FB, Linkedin, Instagram, tak aby zwrócić uwagę odbiorców i osiągnąć zamierzony efekt.

ZAUFALI NAM

WYBRANE PRACE